İlçemiz Kaymakamı Emre YEŞİLBAŞ başkanlığında 29 Kasım 2018 Perşembe günü saat 13.00 de Dereli Belediye Başkanlığı toplantı salonunda Dereli Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Kasım Ayı toplantısı, saat 13:30 da Öğretmenevi Lokalinde Daire Müdürleri Köy ve Mahalle Muhtarlarının katılımı ile bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

KÖYDES toplantısında Dereli Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2019 Yılı tahmini bütçesi görüşülerek karara bağlandı. Üyelere KÖYDES çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Öğretmenevinde yapılan toplantıda ise İlçemizde yürütülen çalışmalar kurumlar arasındaki iş birliği ve koordinasyon konularında bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantıda bir konuşma yapan İlçemiz Kaymakamı Emre YEŞİLBAŞ sınırlı imkânlarla en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklarını belirtti.

Önümüzdeki kış mevsiminde alınması gereken tedbirlere de değinen Kaymakam Emre YEŞİLBAŞ Devlet olarak her daim vatandaşın yanında olduklarını , sorunları çözmek için imkânları en güzel şekilde kullanacaklarını ifade etti.

Toplantı Muhtarların sorunlarının dinlenmesi, sonrasında dilek ve temennilerle sona erdi.